Super Bowl Sunday
Game Day favorites from Zabó to Go
-
BBQ Ribs
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Brisket (per pound)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pulled Pork (per pound)
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Meatloaf wrapped in Applewood Bacon 4-6p
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Fried Rice - Pork Belly Fried Rice
- Regular price
- $22.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $22.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Noodles - Singapore Noodles
- Regular price
- $22.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $22.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Mac & Cheese with Bacon and Truffle Oil
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Effin’ Great Potato Salad Ever (4 person minimum)
- Regular price
- $18.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $18.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Ginger Slaw
- Regular price
- $12.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Famosas Bolitas de Queso con Sweet Chili Sauce (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Croquettes -- Bacalao Brandade with Spicy Tomato Sauce (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Croquettes –- Manchego Cheese and Serrano Ham (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Empanadillas – Mediterranean Chicken and Artichoke (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Empanadillas – Mediterranean Artichokes and Zucchini (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Empanadillas-Korean Beef Empanadillas with Spicy Mayo (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Guacamole (1/2 pound)
- Regular price
- $8.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pico de Gallo with House Tortilla Chips (1/2 pound)
- Regular price
- $5.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Valentine's Special: Miniature Ganache Tarts Six Pack
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out