Moms Rule!
Here’s to Moms everywhere! Give mom the best on Mother’s Day. Let Zabó to Go take care of the food so you can take care of Mom!
-
Whole Quiche Lorraine
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Whole Roasted Rosemary Lemon Chicken with Your Choice of Side for 4
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Croquettes –- Manchego Cheese and Serrano Ham (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pan-Seared Dumplings with Tataki Glaze (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Marbella with Your Choice of Side for 4
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Almond Scallion Rice (4 person minimum)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Brie en Croute (Serves 4-6 people)
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Whole Quiche with Roasted peppers, Spinach and Chevre Cheese
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Delish Triple Fudge Brownies
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Mediterranean Platter - Hummus 1#, Braised Eggplant Caponata, Roasted Peppers, Assorted Olives and Pita
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Guacamole (1/2 pound)
- Regular price
- $8.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Croquettes -- Bacalao Brandade with Spicy Tomato Sauce (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pico de Gallo with House Tortilla Chips (1/2 pound)
- Regular price
- $5.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Blue Salad (4 Person minimum)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Hoisin Asparagus (4 person minimum)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Flourless Chocolate Gianduia Torte
- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
House Mixed Greens
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Caesar Salad (4 Person Minimum)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pan Seared Broccoli with Red Pepper Flakes (Priced per person)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Tenderloin
- Regular price
- $0.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $0.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Mashed Potatoes with Fresh CreamButter and Scallions
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Braised Leg of lamb with Tsatsiki Sauce and Tomato Cucumber Relish Serves 6-8 people
- Regular price
- $200.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $200.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $200.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $200.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Whole Turkey Breast with a Porcini Tarragon Sauce
- Regular price
- $180.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $180.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $180.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $180.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Homemade chocolate Chunk Hazelnut Cookies
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Smashed Herb Roasted Potatoes with Parmigiano
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Ratatouille
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Ribeye Roast with a Mustard Herb Panko Crust Horseradish Aioli anf Red Pepper Jell
- Regular price
- $310.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $310.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $310.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $310.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out