Easter Menu
a compilation of our Easter Favorite from Zabo to Go’s kitchen to yours. Cheers
-
Braised Leg of lamb with Tsatsiki Sauce and Tomato Cucumber Relish Serves 6-8 people
- Regular price
- $200.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $200.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $200.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $200.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Easter Menu Entree 2: Beef Tenderloin with a Fresh Porcini Port WineSauce serves 13-15p
- Regular price
- $320.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $320.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $320.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $320.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Easter Menu Entree 3: Ribeye Roast with Red Pepper Jelly and Horseradish Aioli Serves 10-12 people
- Regular price
- $320.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $320.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $320.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $320.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Panko Herb Crusted Rack of Lamb with a Jalapeño Mint and Tomato Glaze Serves 16 chops
- Regular price
- $150.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $150.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $150.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $150.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Easter Menu Entree 5: Parcha Rum Glaze$12/#
- Regular price
- $12.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Rice Pilaf min order 4 p
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Traditional Mashed Potatoes with Butter and Chives (4 person Minimum)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Haricot Verts Almondine min 4pp
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Oven Braised Curry and Cauliflower min 4p
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Asparagus with a lemon Vinaigrette andBalsamic Drizzle Min 4 p
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Curry Potato Salad 4pp
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Empanadillas- Indian Samosas w/ Curry Mayo (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Empanadillas – Mediterranean Chicken and Artichoke (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Croquettes -- Bacalao Brandade with Spicy Tomato Sauce (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Croquettes –- Manchego Cheese and Serrano Ham (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Yakitori with Tataki Sauce (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Brie en Croute (Serves 4-6 people)
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Caesar Salad 4p
- Regular price
- From $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Blue Salad serves 4p
- Regular price
- From $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Old Fashioned Coffee Cake
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Brown Butter Banana Bread
- Regular price
- $14.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Whole Quiche Lorraine
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Whole Quiche with Roasted peppers, Spinach and Chevre Cheese
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Whole Quiche with Asparagus, Brie and Pesto
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Ganache Tart with Fresh Berries
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Carrot Cake Loaf with Brown Butter Icing
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Flourless Chocolate Gianduia Torte
- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Apple Walnut Calvados Cake with Caramel Sauce
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Symphony Chocolate Chip Cookie Dough
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Delish Triple Fudge Brownies
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out