- Summertime Kit Menu 7 products
- Appetizers 20 products
- Salads 4 products
- Bake Shop 13 products
- Low and Slow 6 products
- Pastas 5 products
- Entrees 6 products
- Asian Favorites 7 products
Summertime Kit Menu
Zabo’s answer to making summertime celebrations easy. You take care of the partying we will take care of the food!
-
Taco Kit of Pulled Pork, Brisket or Chicken ( Corn or flour tortillas)
- Regular price
- From $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Brunch Starter Kit Serves 8-10
- Regular price
- $80.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $80.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $80.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $80.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Salsa Verde with Chips
- Regular price
- From $6.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.50 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.50 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Chinese Take-Out Pupu Platter Dinner Kit enough for 8 hungry citizens
- Regular price
- $180.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $180.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $180.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $180.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
BBQ Picnic Kit ready to eat Finga Lickin’ Good! Serves 8 Well
- Regular price
- $285.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $285.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $285.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $285.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Summertime Picnic Salad Kit Serves 8 well(Great to accompany the Meat lovers Grill ready BBQ kit)
- Regular price
- $140.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $140.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $140.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $140.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 6 of 7 products on Summertime Kit Menu collection

-
Mini Beef Wellingtons with Wasabi Mayo (12 units)
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegetarian Puffs with Brie and Duxelle
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Empanadillas-Korean Beef Empanadillas with Spicy Mayo (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Empanadillas- Indian Samosas w/ Curry Mayo (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Empanadillas – Mediterranean Chicken and Artichoke (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Empanadillas – Mediterranean Artichokes and Zucchini (12 units)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 6 of 20 products on Appetizers collection
Salads
All Salads can include your choice of a Protein to create a nice High Protein And Fiber and low carb Option
***Coming soon we will have a Make Your Own Salad concept where you choose the lettuce and all the ingredients you want to include as well as one of our house-made dressings.
-
Blue Salad serves 4p
- Regular price
- From $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Caesar Salad 4p
- Regular price
- From $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Perfect Green Salad
- Regular price
- From $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
House Mixed Greens
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
-
Whole Quiche Lorraine
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Whole Quiche with Roasted peppers, Spinach and Chevre Cheese
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Whole Quiche with Asparagus, Brie and Pesto
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Zabó Pisaldíere
- Regular price
- $16.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Brown Butter Banana Bread
- Regular price
- $14.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Old Fashioned Coffee Cake
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 6 of 13 products on Bake Shop collection

Low and Slow
-
Beef Brisket (per pound)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pulled Pork (per pound)
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pork Belly (per pound)
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Short Rib (priced per pound)
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Duck Confit (priced per pound)
- Regular price
- From $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
April Bloomfield's Lovely Aromatic Curry
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out

-
Mac & Cheese with Bacon and Truffle Oil
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Farfalle with Artichokes, Leeks, Shiitake Mushrooms and Sage Lemon Butter Serves 2
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Mac & Cheese with Poached Lobster, Corn, Jalapenos, White Cheddar and Gremolata
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Canneloni Stuffed with RIcotta and Rotisserie Chicken with a Roasted Pepper Cream Sauce
- Regular price
- $60.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $60.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Low and Slow Brisket Ragu Served Over Fettucine
- Regular price
- $28.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $28.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $28.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $28.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
-
Whole Roasted Rosemary Lemon Chicken with Your Choice of Side for 4
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Marbella with Your Choice of Side for 4
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Roasted Sage Garlic and Lime Chicken with side for 4
- Regular price
- From $0.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $0.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Tenderloin
- Regular price
- $0.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $0.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Meatloaf wrapped in Applewood Bacon 4-6p
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
BBQ Ribs
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out

Asian Favorites
Asian Takeaway Comfort foods that fill your soul and create nostalgia. Great for hangovers and overindulgence. Before, During and After. The ultimate companion through thick and thin
-
Noodles - Singapore Noodles
- Regular price
- $22.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $22.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Noodles - Vegetarian Sesame Noodles 2p
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Fried Rice - Pork Belly Fried Rice
- Regular price
- $22.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $22.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Fried Rice - Shiitake Leek Fried Rice
- Regular price
- $22.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $22.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Curry in a Hurry - Thai Curry
- Regular price
- From $18.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $18.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $18.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
April Bloomfield's Lovely Aromatic Curry
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 6 of 7 products on Asian Favorites collection
Salads 4 products
-
Blue Salad serves 4p
- Regular price
- From $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Caesar Salad 4p
- Regular price
- From $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Perfect Green Salad
- Regular price
- From $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
House Mixed Greens
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
Low and Slow 6 products

-
Beef Brisket (per pound)
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pulled Pork (per pound)
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pork Belly (per pound)
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Short Rib (priced per pound)
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Duck Confit (priced per pound)
- Regular price
- From $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
April Bloomfield's Lovely Aromatic Curry
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
Pastas 5 products

-
Mac & Cheese with Bacon and Truffle Oil
- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Farfalle with Artichokes, Leeks, Shiitake Mushrooms and Sage Lemon Butter Serves 2
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Mac & Cheese with Poached Lobster, Corn, Jalapenos, White Cheddar and Gremolata
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Canneloni Stuffed with RIcotta and Rotisserie Chicken with a Roasted Pepper Cream Sauce
- Regular price
- $60.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $60.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Low and Slow Brisket Ragu Served Over Fettucine
- Regular price
- $28.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $28.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $28.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $28.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
Entrees 6 products
-
Whole Roasted Rosemary Lemon Chicken with Your Choice of Side for 4
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Marbella with Your Choice of Side for 4
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Roasted Sage Garlic and Lime Chicken with side for 4
- Regular price
- From $0.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $0.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Tenderloin
- Regular price
- $0.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $0.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Meatloaf wrapped in Applewood Bacon 4-6p
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
BBQ Ribs
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
Bake Shop 13 products
-
Whole Quiche Lorraine
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Whole Quiche with Roasted peppers, Spinach and Chevre Cheese
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Whole Quiche with Asparagus, Brie and Pesto
- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Zabó Pisaldíere
- Regular price
- $16.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Brown Butter Banana Bread
- Regular price
- $14.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Old Fashioned Coffee Cake
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 6 of 13 products on Bake Shop collection